חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

גלריה

מעמד התפילה ואמירת נשמת כל חי בחצות הלילה

מידי לילה בעת רצון בחצות הלילה בשעה בה הקב"ה עובר מכסא דין לכסא רחמים, בשעה בה כל הדינים הופכים לרחמים, בשעה נעלה זו, עומדים חברי כולל "שומע תפילה" ומתפללים עבור תומכי העמותה, עבור אלו שמסייעים להחזיק את הארגון החשוב המפיץ את עניין "חסד של אמת" ואת החזקת הכולל החשוב בחצות הלילה בכותל המערבי.

תפילה מיוחדת זו באה לאחר כשעתיים של לימוד לעילוי נשמתם של הנשמות הטהורות, אשר נפטרו עריריים ולא זכו להניח אחריהם זרע של קיימא.

את סדר התפילות המיוחד אותו מתפללים בכולל חצות, סידר ותיקן הגאון הרב שמאי קהת הכהן גרוס שליט"א מחבר ספר שו"ת שבט הקהתי, העומד בראש רבני ההכוונה של הארגון "שומע תפילה"

אצל מרן הגר"נ קרליץ שליט"א

ביקור רב רושם אצל מרן הגר"נ קרליץ שליט"א בביתו בבני ברק.

במשך שעה ארוכה דיבר מרן שליט"א על העניין הגדול של "חסד של אמת", ויצא מהתפעלות ממש נוכח הפעילות הענפה של עמותת "שומע תפילה", הן בהפעלת הכולל המיוחד בחצות הלילה בכותל המערבי, והן בשאר הפעילויות להפצת נושא חסד של אמת.

לסיום, הצטרף מרן שליט"א לגדולי ישראל הקוראים לתמוך ולסייע במפעל קודש זה, וצירף את חתימתו למכתב גדולי ישראל, כשהוא מציין שלמרות שהוא פחות נוהג היום לחתום על כאלו דברים, כאן הוא חייב לחרוג ממנהגו וכן לחתום, עקב חשיבות ונחיצות העניין.

לוחות שנה "חסד של אמת"

מידי תקופה, ובפרט בתחילת שנה, פועלים בעמותת שומע לתפילה, על הפקת והפצת לוח שנה עם רשימת הנפטרים שלא הניחו אחריהם זרע של קיימא.

לוחות אלו כבר חוללו מהפכה גדולה, כאשר אלפי הנחשפים ללוח, נרתמו והצטרפו למעגל גומלי חסד של אמת וקבלו על עצמם לעשות טובה לאותם נשמות טהורות וקדושות של זכו לילדים, והם לומדים עבורם משניות, ומדליקים עבורם נרות נשמה.

תפילת ערב ראש חודש לזרע של קיימא

מידי ערב ר"ח מתאספים אברכי כולל שומע תפילה וקהל גדול לאמרית תהילים ותפילה מיוחדת עבוד זוגות המצפים לזרע של קיימא.
אנו שמחים לשמוע כל העת על עוד ועוד זוגות שנושעים כתוצאה מתפילות אלו.
יצויין שתפילות ער"ח עבור המצפים לזש"ק אינו כרוך בתשלום, והוא נערך חינם למענם ולטובתם של המצפים לזש"ק, מתוך תקווה ותפילה שיוושעו במהרה.

אם הנכם מכירים זוג שמצפים לזש"ק והנכם רוצים לצרף את שמותיהם למעמד התפילה המיוחד.

העבירו אלינו את השמות באמצעות טופס היצירת קשר כאן.

צרו קשר

דילוג לתוכן